facebook

Reference

 • Odkaz Komentáře Eva Krekulová úterý, 13 září 2016 05:26 napsal(a) Eva Krekulová

  Už po třetí jsem využila služeb této firmy, a opět jsem byla spokojená. Nejvíc mě překvapilo, že na můj požadavek vyřídili objednávku velice rychle, za což jim ještě jednou děkuji.

 • Odkaz Komentáře Dana a Václav Prokopovi pondělí, 14 březen 2016 13:24 napsal(a) Dana a Václav Prokopovi

  S firmou Dům Parket máme, opakovaně, velmi dobré zkušenosti. Profesionálně odvedená práce v domluveném termínu a odpovídající kvalitě. Budeme všude chválit a tímto komentářem firmu vřele
  doporučujeme.
  Manželé Prokopovi

 • Odkaz Komentáře Město Spálené Poříčí středa, 16 prosinec 2015 15:37 napsal(a) Město Spálené Poříčí

  Moc děkujeme za skvělé a rychlé služby. Tým montérů byl velmi příjemný, práce jim šla od ruky... příště se zase určitě obrátíme... Monika Rojová

 • Odkaz Komentáře Antonín Ždimera pátek, 17 červenec 2015 09:08 napsal(a) Antonín Ždimera

  S firmou Dům Parket jsme maximálně spokojeni!! Dodoávali nám všechny podlahy a dveře do našeho nového domu včetně úprav dveří na chalupě. Tato firma je velice spolehlivá a pan Klíma k nám byl vždy ochotný a vstřícný. Rádi bychom mu poděkovali i touto cestou.

 • Odkaz Komentáře Hana Štruncová úterý, 07 duben 2015 12:52 napsal(a) Hana Štruncová

  Dům parket je vynikající a spolehlivá firma. Práci odvedou vždy v té nejvyšší možné kvalitě. Tuto firmu jsem již kontaktovala třikrát, vždy jsem byla maximálně spokojená, nejen s odvedenou prací, ale také s milým a vstřícným jednání nejen pana Klímy, ale i dalších pracovníků, se kterými jsem přišla do styku.

  Určitě to není poslední objednávka u Domu parket.

  Hana Štruncová

 • Odkaz Komentáře Mirka Bílá úterý, 29 červenec 2014 16:53 napsal(a) Mirka Bílá

  Je radostí spolupracovat s lidmi, kteří odvedou perfektní práci v čase, který je domluvený a ještě jsou milí, vstřícní a ochotní. Bezvadná zkušenost za dobrou cenu.

 • Odkaz Komentáře Vrzalová středa, 04 červen 2014 11:39 napsal(a) Vrzalová

  S firmou Dům parket máme jen ty nejlepší zkušenosti. Byli jsme překvapeni velkým výběrem podlah a příslušenství. Velice se nám líbila kvalita podlah, rychlost a profesionalita zaměstnanců. Také jsme velmi ocenili, že tato firma provádí vše od prací přípravných ( srovnání podlahy ), přes návrhy, konzultace, položení vlastní podlahy až po konečný úklid. Vlastně se nemusíte o nic starat. Dům parket budeme určitě doporučovat svým známým.

 • Odkaz Komentáře Zachová čtvrtek, 15 květen 2014 08:51 napsal(a) Zachová

  Dům parket využíváme v našich dvou nájemních domech i doma již mnoho let a vždy jsme byli naprosto spokojeni.

 • Odkaz Komentáře Klepsa Miroslav středa, 14 květen 2014 12:19 napsal(a) Klepsa Miroslav

  S Podlahářstvím Klíma jsme dělali pokládku dubových prken na chalupě, a rekonstrukci bytu v Plzni - oprava podlahy s linem a broušení parket ve dvou místnostech. Práce i materiál mají vysokou kvalitu a pečlivost v provedení!! Pracovníci i vedení firmy je kompetentní, velmi slušné a spolehlivé. Doporučuji.

 • Odkaz Komentáře Kateřina Linhartová úterý, 25 březen 2014 20:23 napsal(a) Kateřina Linhartová

  Tým z Domu parket pokládal podlahu v mé ordinaci. V supernapjatém harmonogramu fungovali perfektně. Jejich zásluhou proběhla rekonstrukce přesně dle plánu a podlaha je krásná.
  Pana Klímu a spol. vřele doporučuji.
  Kateřina Linhartová

 • Odkaz Komentáře Rudolf Kilian úterý, 25 březen 2014 13:49 napsal(a) Rudolf Kilian

  S firmou Dům parket jsem velice spokojen. Vybral jsem si ji na doporučení a musím říci, že mě v žádném ohledu nezklamala. Perfektní jednání, dobře a rychle odvedená práce. Až budu opět potřebovat jejich služby, určitě se na ni obrátím.

 • Odkaz Komentáře Radek Urban pátek, 31 leden 2014 10:52 napsal(a) Radek Urban

  Již od roku 2006 nám firma Dům parket dodává podlahy pro objekt Kalikovský mlýn. Práce je vždy odvedena v perfektní kvalitě. V případě, že dojde v průběhu realizace ke změnám, jsou řešeny vždy vstřícně a rychle. U pana Klímy si vážím toho, že co se dohodne, to vždy platí. Je osvěžující pracovat s takovými lidmi.

 • Odkaz Komentáře Jitka Škantová úterý, 20 srpen 2013 20:03 napsal(a) Jitka Škantová

  Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala za neuvěřitelný přístup při pokládce naší podlahy.V podstatě do teď nemohu uveřit tomu,že v dnešní době existuje firma,která Vám pár dní před vánoci sežene podlahu dle vašeho výběru a 2 dny na to ji i položí!jestě jednou díky!Jitka Škantová

 • Odkaz Komentáře Borští pondělí, 20 květen 2013 13:56 napsal(a) Borští

  Na firmu Dům parket jsme dostali doporučení a jsme moc rádi. Vše probíhalo podle našich představ, od úplného začátku, kdy nám pan Klíma pomohl vybrat podlahu, doporučil z jakého materiálu apod. až po montáž, která probíhala naprosto bez problémů. Měli jsme nějaké časové problémy, firma se nám maximálně snažila vyjít vstříc.
  Naprostá spokojenost s podlahou i přístupem :)

 • Odkaz Komentáře Eva Kafuňková středa, 15 květen 2013 21:22 napsal(a) Eva Kafuňková

  Mně samotné,byla firma doporučena arch.A.Čermákovou a jsem moc ráda,že jsem na její radu dala,neb jsem byla maximálně spokojena naprosto ve všech ohledech. Vřele doporučuji dál. Eva Kafuňková-Praha

 • Odkaz Komentáře firma IVF Zentren Prof. Zech - Pilsen s.r.o. čtvrtek, 07 březen 2013 10:24 napsal(a) firma IVF Zentren Prof. Zech - Pilsen s.r.o.

  Jsme stálým zákazníkem Domu parket - Podlahářství Klíma, a to především díky vstřícnému a velmi ochotnému přístupu, který k nám máte od počátku naší spolupráce a tento přístup se ani po letech
  spolupráce nezměnil.
  Požadavky řešíte promtně a kvalitně. Líbí se nám rovněž zpětná vazba, kterou s Vámi máme.
  Spolupráce s Vámi je vždy radost.

 • Odkaz Komentáře Manželé Stuchlovi sobota, 02 únor 2013 11:46 napsal(a) Manželé Stuchlovi

  S firmou Dům Parket jsme byli velmi spokojeni. Práci odvedli jeji zamestnanci zodpovědné a dobře. Pan Klima nam vysel ochotne vstric, prizpusobil pruzně terminy při rozsáhle rekonstrukci našeho domu a dobře nám poradil při řešení renovace schodiště.
  Kež by bylo více takovýchto firem. Můžeme tuto firmu jen doporučit.

 • Odkaz Komentáře Hana Feifrlíková středa, 23 leden 2013 13:46 napsal(a) Hana Feifrlíková

  S firmou Dům Parket mám jen ty nejlepší
  zkušenosti. Práce odvedena kvalitně dle
  dohodnutého harmonogramu.
  Pan Klíma je velice ochotný a vstřícný a
  dovede fundovaně poradit.
  Tuto firmu mohu všem jen doporučit.
  Hodnocení: samé *******.
  Hana Feifrlíková

Podlahy