Podlahy pro sportovní využití

Nejen při profesionálním, ale i klubovém sportu je dobrá podlaha základem pro dobré výsledky. Taková podlaha by měla splňovat všechny kritéria, jakými jsou pružnost, stabilita, odolnost proti opotřebení a další.

Dřevěné podlahyPVC podlahy

  • Dřevěné podlahy

    Dřevo pomáhá udržovat optimální klima v místnosti a pozitivně ovlivňuje vaše zdraví. Tlumí zvuky, je tepelný izolant a zároveň pohlcuje pachy. Dřevěné podlahy se hodí do každého interiéru, působí příjemně, teple a při správné montáži vám vydrží dlouhá desetiletí. Každá podlaha je originál s jedinečným vhledem, lze ji nespočetněkrát renovovat či barevně upravovat, abyste dosáhli kýženého vzhledu.

  • PVC podlahy

    Polyvinylchlorid, zkráceně PVC je měkčený vinyl, ze kterého se vyrábí podlaha ve formě rolí. Často se tomuto typu podlah říká také lino. Oproti vinylovým podlahám, které se dodávají v dílcích, jsou PVC podlahy podstatně měkčí a pocitově teplejší. Pokud si pořídíte PVC podlahu s filcem, oceníte také minimální kročejový hluk, který se šíří konstrukcí domu při pohybu po domácnosti. Filc také zabraňuje prorýsování nerovností podkladu do dekoru PVC. Jsou odolné vůči vlhkosti, takže je možné je využít i v koupelně či kuchyni.