Podlahy podle typu použití

Podlahy pro podlahové vytápění

Vstávat z postele na vyhřátou podlahu si oblibuje stále více lidí. Proto se podlahová topení stávají běžnou součástí nových staveb a my vám na něj pomůžeme zvolit vhodnou krytinu.

Dřevěné podlahyLaminátové podlahyVinylové podlahyPVC podlahyKoberec

Podlahy pro komerční výstavby

V komerčních prostorách jakými jsou kanceláře, čekárny a další dochází často k extrémnímu zatížení podlah. Proto jsou častými kritérii volby vysoká odolnost podlahy a jednoduchá údržba, se vším vám dokážeme poradit.

KoberecPVC podlahyDřevěné podlahyVinylové podlahyLaminátové podlahy

Renovace podlah

Máte doma zašlou dřevěnou podlahu a je vám líto se jí zbavit?
Renovací prken či parket docílíte zcela nové dřevěné podlahy.

Podlahy pro sportovní využití

Nejen při profesionálním, ale i klubovém sportu je dobrá podlaha základem pro dobré výsledky. Taková podlaha by měla splňovat všechny kritéria, jakými jsou pružnost, stabilita, odolnost proti opotřebení a další.

Dřevěné podlahyPVC podlahy

Podlahy s využitím v exteriéru

Dům si dnes bez terasy dokáže představit málokdo. Naše firma se specializuje na dodávku a montáž venkovních krytin, jakými jsou exotické a místní dřeviny, ale i na speciální dřevoplastové materiály.

Ideální pro rekonstrukce

Koupili jste dům, chalupu, nebo byste rádi změnily podlahu ve vašem bytě? Pomůžeme vám zvolit krytinu, která pro vás bude ideální jak způsobem montáže, tak požadovanou výškou.

Dřevěné podlahyKorkové podlahy Laminátové podlahy KoberecPVC podlahyVinylové podlahy

Podlahy na chatu či chalupu

Chcete zanechat dojem chalupy i po rekonstrukci podlahy? Dle podkladu vám pomůžeme vybrat z velké škály dřevěných palubek, třívrstvých, či masivních dřevěných podlah. Velké množství podlah je schválně „postaršeno“, aby vytvořily vzhled staré a útulné chalupy.

Dřevěné podlahy

Podlahy snášející vlhkost

Koupelna dnes už nemusí z pravidla znamenat studenou dlažbu. Důležité je, aby však krytina dobře snášela vlhkost a třeba i trochu té vody. K dispozici se nabízí exotické dřeviny, jakými jsou například teak, bambus, nebo třeba vinylové podlahy.

Dřevěné podlahyVinylové podlahyPVC podlahy

Podlahy vhodné do kuchyně

Také vám v kuchyni neustále něco ukapává, padá na zem, nebo se vylévá? Takovou zátěž by podlaha měla kvalitní podlaha vydržet. Základními vlastnostmi by měla být snadná údržba, dlouhá životnost a vysoká odolnost proti poškození. Pomůžeme vám vybrat tu ideální krytinu pro vás.

Dřevěné podlahyKorkové podlahyLaminátové podlahyVinylové podlahyPVC podlahy

Schody

Chcete ve vašem domě vytvořit harmonické prostředí? Pomůže tomu propojení interiéru ve všech patrech, díky obložení schodů krytinou, jenž si vyberete i do zbytku domácnosti.

Dřevěné podlahyVinylové podlahy

Pro kulturní domy a společenské sály

Provozujete kulturní dům nebo máte k dispozici společenský sál a podlaha v něm by si již zasloužila zásah zvenčí? Naše firma provádí jak celkovou výměnu podlahy, tak i její částečné repasování či renovaci.

Dřevěné podlahy