Ideální pro rekonstrukce

Koupili jste dům, chalupu, nebo byste rádi změnily podlahu ve vašem bytě? Pomůžeme vám zvolit krytinu, která pro vás bude ideální jak způsobem montáže, tak požadovanou výškou.

Dřevěné podlahyKorkové podlahy Laminátové podlahy KoberecPVC podlahyVinylové podlahy

 

 • Dřevěné podlahy

  Dřevo pomáhá udržovat optimální klima v místnosti a pozitivně ovlivňuje vaše zdraví. Tlumí zvuky, je tepelný izolant a zároveň pohlcuje pachy. Dřevěné podlahy se hodí do každého interiéru, působí příjemně, teple a při správné montáži vám vydrží dlouhá desetiletí. Každá podlaha je originál s jedinečným vhledem, lze ji nespočetněkrát renovovat či barevně upravovat, abyste dosáhli kýženého vzhledu.

 • Korkové podlahy

  Korek je lehký, dobře stlačitelný a pružný, odolává vůči plísním a skvěle izoluje. Je také nenasákavý a pevný. Nezatěžuje životní prostředí, jelikož se vyrábí z kůry, která se sama obnovuje. Je bez alergenů. Výhodou je také možnost renovace. Korkové podlahy jsou nejteplejší podlahové krytiny.

 • Laminátové podlahy

  Rychlá pokládka plovoucím způsobem na rovný, suchý a pevný podklad. Poškozená lamela se může vyměnit, podlahu je možné kdykoliv rozebrat. Výhodou je i snadná údržba, postačí podlahy zametat nebo vysát a občas setřít vlhkým hadrem. Nenanášejí se na ně žádná leštidla a vosky, povrch je už ve výrobě opatřen ochrannou vrstvou, tudíž dobře odolávají vzniku skvrn, nevadí jim jehlové podpatky. Mezi laminátovými podlahami je k dispozici velký výběr zátěží a vzorů.

 • Koberec zátěžový

  Vyznačuje se vysokou odolností proti uklouznutí, sníženým stupněm hořlavosti materiálu, odolností vůči mechanickému poškození vlivem pohybu kolečkových židlí, kompatibilitou s podlahovým vytápěním, protihlukovou či antistatickou úpravou, vhodností pro pokládku na pravidelně využívaná schodiště. Zátěžový koberec zůstává odolný proti opotřebení, je barevně stálý a vyznačuje se dlouhou životností.

 • PVC podlahy

  Polyvinylchlorid, zkráceně PVC je měkčený vinyl, ze kterého se vyrábí podlaha ve formě rolí. Často se tomuto typu podlah říká také lino. Oproti vinylovým podlahám, které se dodávají v dílcích, jsou PVC podlahy podstatně měkčí a pocitově teplejší. Pokud si pořídíte PVC podlahu s filcem, oceníte také minimální kročejový hluk, který se šíří konstrukcí domu při pohybu po domácnosti. Filc také zabraňuje prorýsování nerovností podkladu do dekoru PVC. Jsou odolné vůči vlhkosti, takže je možné je využít i v koupelně či kuchyni.

 • Vinylové podlahy

  Vinylová podlaha se skládá z několika vrstev, kdy základem bývá odolná a pevná spodní vrstva, která současně dobře izoluje hluk. Na ní je nanesena vrchní designová vrstva. Dodávají se ve velkém množství dekorů, a to nejen dřeva, ale i imitací mramoru, betonu či dlaždiček. Poslední vrstva je ochranná, nejčastěji z polyuretanu. V současné době nastupuje trend click vinylových podlah v tloušťce 4,5-5,5mm. Tyto podlahy jsou odolné proti vlhkosti, mají nízký tepelný odpor. Při rovinnosti podkladu +-2mm není nutná stěrka.