Schody

Chcete ve vašem domě vytvořit harmonické prostředí? Pomůže tomu propojení interiéru ve všech patrech, díky obložení schodů krytinou, jenž si vyberete i do zbytku domácnosti.

Dřevěné podlahyVinylové podlahy

View the embedded image gallery online at:
https://www.dumparket.cz/podlahy/115-schody#sigProIde5e0c174bf
  • Dřevěné podlahy

    Dřevo pomáhá udržovat optimální klima v místnosti a pozitivně ovlivňuje vaše zdraví. Tlumí zvuky, je tepelný izolant a zároveň pohlcuje pachy. Dřevěné podlahy se hodí do každého interiéru, působí příjemně, teple a při správné montáži vám vydrží dlouhá desetiletí. Každá podlaha je originál s jedinečným vhledem, lze ji nespočetněkrát renovovat či barevně upravovat, abyste dosáhli kýženého vzhledu.

  • Vinylové podlahy

    Vinylová podlaha se skládá z několika vrstev, kdy základem bývá odolná a pevná spodní vrstva, která současně dobře izoluje hluk. Na ní je nanesena vrchní designová vrstva. Dodávají se ve velkém množství dekorů, a to nejen dřeva, ale i imitací mramoru, betonu či dlaždiček. Poslední vrstva je ochranná, nejčastěji z polyuretanu. V současné době nastupuje trend click vinylových podlah v tloušťce 4,5-5,5mm. Tyto podlahy jsou odolné proti vlhkosti, mají nízký tepelný odpor. Při rovinnosti podkladu +-2mm není nutná stěrka.